TEAM

Manou Huijbregts

Manou Huijbregts

“Ik heb het vertrouwen dat als het proces goed zit, het beeld altijd wel volgt. Aan het eind van een project denk ik nu: het is goed gelukt. En het is nog mooi ook!”

manou@hparchitecten.nl

Meer

Pelle Poiesz

Pelle Poiesz

Als we meer ruimte geven aan andere mensen, ontstaan er hele gave dingen. Gebouwen die veel meer zijn dan het ontwerp van de architect.”

pelle@hparchitecten.nl

Meer

Rufus van den Ban

Rufus van den Ban

“Alleen een buitenkantje ontwerpen, en dan weer weg zijn, vind ik jammer. Bijzondere oplossingen die bij de context passen, krijg je alleen door gaandeweg in gesprek te blijven. Ook tijdens het bouwproces.”

rufus@hparchitecten.nl

Meer

Kiara Snijders

Kiara Snijders

 “Ik haal er veel plezier uit om met beperkte middelen zoveel mogelijk comfort en woonplezier voor elkaar te krijgen. Juist voor mensen die weinig keuze hebben in waar ze wonen.”

kiara@hparchitecten.nl

Meer

Karolina Wrzosowska

Karolina Wrzosowska

“In een transformatie heb je zoveel meer aspecten en onderdelen die meewegen in je ontwerp. Die puzzel vind ik echt interessant!”

karolina@hparchitecten.nl

Meer

Jeroen Wassing

Jeroen Wassing

“Een project is bij ons altijd iets wat je samen doet met de andere betrokkenen. We staan er altijd voor open om het anders te doen, als daar een goede reden voor is.”

jeroen@hparchitecten.nl

Meer

Marianne Boonekamp

Marianne Boonekamp

“We zijn een hecht team, met een goede sfeer, veel energie en goede gesprekken. Het is mooi hoe de ideeën vanzelf ontstaan als je bij elkaar bent.”

marianne@hparchitecten.nl

Meer

Thomas Latjes

Thomas Latjes

“Ik ben een generalist en weet van heel veel dingen een beetje. Ik vind het daarom leuk om in het ontwerpproces met alle verschillende partijen en processen bezig te zijn.

thomas@hparchitecten.nl

Meer

Nona Dalman

Nona Dalman

Medewerkers sinds 2000

Medewerkers sinds 2000

Sinds 2000 hebben aan

onze projecten meegewerkt:

Meer